جاذبه های گردشگری اسپانیا

با آژانس مسافرتی آرشا گشت

۹ جاذبه گردشگری برتر اسپانیا

Sharing is caring!

لا پالما اسپانیا

این گوهر زیبا بخشی از جزایر قناری است. جنگل­های انبوه و سرسبز و آتشفشان­ها محیط عجیبی را خلق کرده است. همچنین، سواحل شنی متعدد آن را به یک مکان مطلوب برای تعطیلات مبدل ساخته است.


 کانتابریا

این مکان از زمان­های ماقبل تاریخ مسکونی بوده است و باارزش­ترین نقاشی­های غار آلتامیرا در آن­جا پیدا شده است. کانتابریا به دلیل صخره­های آهکی سفید شگفت­آور، آب فیروزه­ای و سواحل ناب مشهور است.


ایالت استوریاس (در شمال غربی اسپانیا)

این ایالت به دلیل وجود سواحل واقعا زیبا در اسپانیا خودنمایی می­کند. این مکان همچنین مناظر کوهستانی را پیشنهاد می­دهد که در مسیرهای راهپیمایی قابل دسترسی است. مسافران صخره­های سفید، آب زمردی و سواحل شنی نرم را تایید می­کنند.


منورکا

جزیره کوچک در دریای مدیترانه ۱۲۰ ساحل شگفت انگیز دارد. به طور حتم یکی از هیجان انگیزترین مکان­ها از گروه جزایر باله­آریک است: به دلیل آب به شدت تمیز آن. علاوه بر شنا در آب تمیز و شفاف بلورین، کانو و کایک سواری فعالیت­های معروف دیگر است.


جزیره ماژورکا

یکی از مشهورترین جزایر اسپانیایی است که هزاران گردشگر را به خود جذب می­کند. این جزیره به دلیل سواحل بکر و ناب و زندگی شبانه فعال شناخته شده است و بنابراین گردشگران را از قرن ۱۹ به آن­جا جذب می­کند. در طول دهه­ها هنرمندان مشهوری چون فردریک چاپین، آگاتا کریستی، جورج سند و ژوآن میرو از آن­جا بازدید و در آن­جا کار کرده­اند.


پورتو دی موگان

این روستا یکی از زیباترین مکان­ها در جزیره تفریحی بزرگ قناری است. به خاطر کانال­های کوچک زیاد در بندرگاه، این روستا “ونیز کوچک” نام گرفته است. ماهیگیران روستا ماهی­های تازه را برای رستوران­های محلی فراهم می­کنند و بازار جمعه ماهی مغازه­داران را از سراسر جزیره جذب می­کند. باغ­ها و زمین­های روستا مملو از گیاهان معطر متنوع و درختان نخل هستند.


سن سباستین اسپانیا

شهر ساحلی زیبا به کشور باسک تعلق دارد و نزدیک به خلیج بیس کی (در اقیانوس اطلس ) قرار دارد. گاهی در میان بهترین شهرهای تفریحگاهی اروپایی قرار می­گیرد: زمین­های شنی نرم پر پیچ و خم آن سواحل فوق العاده­ای را برای حمام آفتاب و شنا در آب گرم فراهم نموده است. اگرچه بازدیدکنندگان ماجراجو می­توانند از ورزش­های آبی متنوعی بهره ببرند ازجمله: کایک سواری، موج سواری و اسکی روی آب.


کالنگ اسپانیا

کالنگ را به عنوان نهمین جاذبه توریستی اسپانیا معرفی میکنیم که در امتداد ساحل کاستا براوا قرار گرفته است. این شهر یک تفریحگاه ساحلی با یک شهر قدیمی قرون وسطایی بر بالای تپه است. بیشترین بخش­های معماری فراموش نشدنی کاخ مدیوال، کلیسای سنت مارتی و شبکه­ای از خیابان­های باریک هستند که مغازه­ها و کافه­های کوچک زیادی را نشان می­دهند. این شهر سواحل شنی عالی را برای حمام آفتاب به نمایش می­گذارد، اما خلیج­های کوچک پنهانی وجود دارند که می­توانند توسط گردشگران ماجراجو کشف شوند.


کاستا براوا اسپانیا

کاستا براوا در امتداد یک ساحل رمانتیک خودنمایی می­کند و بسیار جذاب است. سرزمین کوهستانی مسیرهای راهپیمایی فوق العاده­ای را پیشنهاد می­دهد. در حالی که در کناره دریا سواحل شنی نرم و دریای آبی گرم علاقه­مندان آب را از سراسر اروپا جذب می­کند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تهران، خیابان سهروردی شمالی، خیابان خرمشهر (آپادانا)، خیابان عشقیار (نیلوفر)، پلاک ۲، طبقه ۲، واحد ۵
Call Now Buttonبا ما درتماس باشید

ALLCHANNELS

You can now follow us on telegram channel.

JOIN CHANNEL
CLOSE
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • LinkedIn
  • Email
  • Print