ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

  • telegram
  • instagram

عضویت در خبرنامه

از تور ها و آخرین آفرهای آرشا گشت مطلع شوید

TITLE

DESCRIPTION

چگونه ویزای سوئد بگیریم

کشور سوئد یکی از کشور های اروپایی محسوب می شود که سالیانه افراد مختلفی به منظور های مختلف به این کشور سفر می نمایند. همانطور که می دانید کشورهای اروپایی اکثراً کشور های سرسبز و زیبایی می باشند، که سوئد نیز از این قاعده مستثنا نیست. ویزای توریستی سوئدیکی از نمونه ویزاهایی به شمار می رود که بسیار پر استفاده می باشد و سالیانه افراد زیادی این ویزا را از سفارت سوئد چه در ایران و چه در کشور های دیگر در خواست می نمایند و در واقع یکی از کشور های توریستی محسوب می شود که افراد زیادی برای تفریح از این مناطق بهره میبرند. گرفتن ویزای توریستی سوئد دارای مراحلی است که در این متن سعی می شود راجع به آن صحبت شود.

مراحل دریافت ویزای توریستی سوئد را می توان به دو قسمت تقسیم کرد. اقدامات فرد مورد نظر در کشور سوئد و مراحلی که بایستی توسط شخص یا اشخاص بازدید کننده در داخل ایران انجام و یا ارائه شود.

1- فرد دعوت کننده :

مهم ترین نکته فرم دعوتنامه می باشد که Invitation نام دارد که باید از طریق فرد دعوت کننده تکمیل و ارسال شود. فرم دعوتنامه در سایت اداره مهاجرت کشور سوئد قرار دارد که افراد می توانند بصورت آنلاین تهیه و چاپ کنند. در فرم دعوت نامه اطلاعاتی مرتبط مشخصات فردی، نسبیت و دلیل سفر پرسیده شده که باید اطلاعات لازمه در آن درج شود. در کنار فرم دعوت نامه نیازمند  person Bevis می باشند که این فرم از اداره مالیات تهیه و باید تکمیل شود.

2- مراحلی توسط خود شخص یا اشخاص بازدید کننده صورت می گیرد.

اخذ ویزای توریستی کشور سوئد، با فراهم آوردن مدارک متعددی میسر است. بصورت کلی برای اخذ ویزای توریستی هریک از کشور ها، فرد متقاضی می بایست کنسولگری و یا سفارت کشور مورد نظر را متقاعد سازد که پس از ورود فرد به کشور، فرد به طور حتمی به کشور خود باز خواهد گشت.

حال این سوال مطرح می شود که مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای توریستی سوئد چه مدارکی هستند؟

فرد می بایست با مدارکی نظیر :

1- مدارک شناسایی مورد نیاز فرد نظیر پاسپورت.

2-شناسنامه و ترجمه های آن.

3- نامه های بانکی.

4- اسناد مالکیت منزل یا زمین.

5- نامه های کاری فرد که نشان از اشتغال وی در موقعیت خاص شغلی را دارد.

6- نامه اشتغال متقاضی به تحصیل در دانشگاههای ایران شانس خود را جهت اخذ ویزای توریستی کشور سوئد، افزایش دهند.

گفتنی است ویزاهای توریستی در کشور سوئد همانند سایر کشور های حاضر در حوزه شینگن، به افرادی که موفق به اخذ ویزای توریستی سوئد می شوند، مجوز ورود و خروج به همه ی کشورهای حوزه این  پیمان را می دهد. این مطلب بدین معناست که فرد متقاضی ویزای توریستی کشور سوئد می تواند بدون هیچ محدودیتی وارد کشور های دیگر اروپا شود و حتی تمام زمان باقی مانده از ویزای توریستی خود را در کشور دیگری سپری نماید.

ویزاهای توریستی در اقضی نقاط دنیا بصورت ویزاهای  تک وروده (single entry  ) و یا ویزاهای چند وروده ( multiple ) به افراد متقاضی اختصاص می یابند. در سال های اخیر کشور سوئد، همانند دیگر کشورهای حوزه شینگن ویزاهای توریستی خود را بصورت ویزاهای چند وروده به متقاضیان ورود به خاک کشور سوئد از طریق ویزای توریستی ارائه می دهد.

گرفتن وقت سفارت سوئد برای اخذ ویزای توریستی سوئد

همانطور که می دانید برای سفر به این کشور و یا هر کشور دیگری باید وقت سفارت این کشور را اخذ نمایید. چنانچه قصد گرفتن وقت سفارت سوئد را دارید باید از قبل آن را رزرو نمایید تا بتوانید با انجام یک سری از مصاحبه ها ویزای توریستی سوئد را اخذ نمایید.

آدرس سفارت سوئد در تهران خیابان پاسدارن شمالی بالاتر از خیابان فرمانیه واقع در خیابان بوستان نبش نسترن پلاک 27 می باشد

و شماره تماس این سفارت عبارت است از 23712200 و در روز های یک شنبه الی پنج شنبه می توانید در ساعات 9 صبح الی 16 عصر تماس حاصل فرمایید.

ساعات کاری این سفارت در روز های شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 16 می باشد  و در روز پنج شنبه نیز ساعت 15 تایم پایان کار سفارت محسوب می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آدرس آرشاگشت

  •   تهران،سهروردی شمالی،خیابان خرمشهر،خیابان عشقیار،پلاک 2،واحد 5

  •     تلفن: 43415-021

  •     تماس در ساعات20الی23 09197276847-خانم عزیزی

  •    ایمیل: info@arshagashtvisa.com

         

دسترسی سریع

خبرنامه

از تور ها و آخرین آفرهای آرشا گشت مطلع شوید

© تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد آرشاگشت محفوظ می باشد.